Wyobrażasz sobie swoją firmę bez zastosowań różnych nowinek technologicznych? Linię produkcyjną, którą obsługuje jedna osoba? W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe.
Nasza firma w całości pomoże Ci rozwinąć twój biznes. Dzięki nam zautomatyzujesz wszelkie procesy produkcyjne począwszy od ich ważenia a skończywszy na pakowaniu próżniowym dzięki maszynom Vacum czy pakowaniu poprzez kartoniarki a nawet owijarki.

Madej Pak to idealny partner w biznesie, który pomoże CI poprawić efektywność i tempo produkcji w twojej firmie. Nasze maszyny pakujące oraz linie produkcyjne używane są w różnych fabrykach na całym świecie począwszy od Europy a kończąc na krajach Ameryki Północnej czy Południowej.

Co możesz zyskać dzięki nam?
Optymalizację kosztów produkcji, dynamiczne rozwijającą się firmę podążającą za nowymi trendami w dziedzinie produkcji i pakowania. Nowoczesne linie produkcyjne które nie wymagają dużej ilości pracowników.

Nasz asortyment sukcesywnie się zwiększa od momentu powstania firmy czyli od 1993 roku. Zaczynaliśmy od kilku produktów a teraz mamy ich w swojej gamie kilkaset. Przez te ponad dwadzieścia lat zaopatrzyliśmy w maszyny pakujące oraz linie produkcyjne setki firm polskich i zagranicznych. Jedne zadania realizowało się łatwiej a inne trudniej. Sprostaliśmy każdemu klientowi nawet temu najbardziej wymagającemu.
Niektóre maszyny pakujące czy linie produkcyjne był tak duże, że stanowiły dla nas nie lada wyzwanie logistyczne. Daliśmy radę i dzięki temu jesteśmy dziś z wami. Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych do zrobienia, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Potrafimy słuchać i doradzać swoim klientom.
Chcemy wam zaoferować szeroki wybór naszych produktów, dzięki którym wyposażysz swoją linię produkcyjna niemalże od podstaw i zautomatyzujesz cały proces produkcji.
Nasz sprzęt to nowoczesne maszyny takie jak: kartoniarki, maszyny pionowe, maszyny poziome, owijarki, urządzenia Vacum, wagi i kontrolery czy linie pakujące.

Skontaktuj się z nami a dobierzemy dla Ciebie odpowiednie maszyny pakujące czy linie produkcyjne.