Doświadczenie
drogą do sukcesu

Profil działalności firmy Madej Pak oparty jest głównie na sprzedaży maszyn pakujących, które w znaczny sposób poprawiają efektywność, wydajność i tempo produkcji. Wykorzystywane przez nas technologie i maszyny pakujące używane są przez znaczących, światowych producentów. Wybierając sprzedawane przez nas flow-packi, kartoniarki, czy maszyny do pakowania, nasi klienci otrzymują urządzenia niezawodne i sprawdzone, które doskonale radzą sobie w każdych, najtrudniejszych nawet warunkach. Sprawniejsza paletyzacja w końcowym etapie produkcji to tylko jedna z zalet. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie najwyższej jakości pakowarki próżniowe, maszyny pakujące, etykietujące, wagi wielogłowicowe oraz inne urządzenia, dzięki którym robotyzacja linii pakowania zyskuje zupełnie nowy wymiar.

madejpak-o-firmie
questio

„Dzisiejszy rynek wymaga od nas profesjonalizmu i innowacyjności, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą MadejPak”

Jan Kowalski
Kuka Robotics

certyfikat-gsp

Współpracujemy
z liderami rynku

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem GSP. Włoskiej firmy z długą tradycją w produkcji maszyn pakujących. Firma Madej Pak posiada także w ofercie między innymi: Maszyny typu flow pack, flow packi poziomie, flow packi pionowe, maszyny do pakowania systemem ciągłym, specjalistyczne wagi wielogłowicowe, maszyny pakujące wykorzystujące folię termokurczliwą, owijarki do palet, maszyny pakujące wykorzystujące technologię Vacuum i M.A.P. Dzięki kontaktom z wiodącymi producentami maszyn pakujących oraz wieloletniej obecności na rynku, jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom niezawodne rozwiązania w zakresie pakowarek, paletyzatorów czy kontrolerów.