O Firmie

Doświadczenie
drogą do sukcesu

Wyobrażasz sobie swoją firmę bez zastosowań różnych nowinek technologicznych? Linię produkcyjną, którą obsługuje jedna osoba? W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe.

Nasza firma w całości pomoże Ci rozwinąć Twój biznes. Dzięki nam zautomatyzujesz wszelkie procesy produkcyjne począwszy od ważenia a skończywszy na systemie paletyzacji umożliwiającym zabezpieczenie zapakowanych produktów na palecie.

Madejpak to idealny partner w biznesie, który pomoże Ci poprawić efektywność i wydajność w Twojej firmie. Nasze maszyny pakujące oraz linie produkcyjne używane są w różnych fabrykach na całym świecie. Nasi włoscy partnerzy to najbardziej renomowani producenci maszyn w swojej klasie: poziomych – General System Pack; pionowych – Essegi.

Co możesz zyskać dzięki nam?
Optymalizację kosztów produkcji, dynamiczne rozwijającą się firmę podążającą za nowymi trendami w dziedzinie produkcji i pakowania. Nowoczesne linie produkcyjne nie wymagające dużej ilości pracowników.

Nasz asortyment sukcesywnie się zwiększa od momentu powstania firmy czyli od 1990 roku. Zaczynaliśmy od kilku produktów, a teraz mamy ich w swojej gamie kilkaset. Przez te ponad dwadzieścia lat zaopatrzyliśmy w maszyny pakujące oraz linie produkcyjne setki firm. Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych do zrobienia, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Potrafimy słuchać i doradzać swoim klientom. Chcemy Ci zaoferować szeroki wybór naszych produktów, dzięki którym wyposażysz swoją linię produkcyjną niemalże od podstaw i zautomatyzujesz cały proces produkcji.

Oferowany przez nas sprzęt to nowoczesne maszyny takie jak: poziome maszyny pakujące, (tzw. Flow-packi) pionowe maszyny pakujące ESSEGI, owijarki, maszyny termoformujące, wagi, wszelkiego rodzaju dozowniki, kontrolery wagowe oraz całe linie pakujące.

Co więcej, jesteśmy również dostawcą zaawansowanych systemów paletyzacji, które pozwalają na automatyzację pracy w zakładzie – w skład takiego systemu wchodzi układ podajników, roboty podające gotowe opakowania na palecie oraz owijarki i wiązarki do palet. Systemy paletyzacji dostarczane przez Madej-Pak cieszą się coraz większą popularnością, przede wszystkim ze względu na korzyści, jakie przynosi w kwestii wydajności i jakości na końcowym etapie produkcji.

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Ciebie odpowiednie maszyny pakujące czy linie produkcyjne.

 

madejpak-o-firmie
questio

„Dzisiejszy rynek wymaga od nas profesjonalizmu i innowacyjności, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą MadejPak”

Jan Kowalski
Kuka Robotics

certyfikat-gsp

Współpracujemy
z liderami rynku