O Firmie

Doświadczenie
drogą do sukcesu

Wyobrażasz sobie swoją firmę bez zastosowań różnych nowinek technologicznych? Linię produkcyjną, którą obsługuje jedna osoba? W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe.

Nasza firma w całości pomoże Ci rozwinąć Twój biznes. Dzięki nam zautomatyzujesz wszelkie procesy produkcyjne począwszy od ważenia a skończywszy na systemie paletyzacji umożliwiającym zabezpieczenie zapakowanych produktów na palecie.

Madejpak to idealny partner w biznesie, który pomoże Ci poprawić efektywność i wydajność w Twojej firmie. Nasze maszyny pakujące oraz linie produkcyjne używane są w różnych fabrykach na całym świecie. Nasi włoscy partnerzy to najbardziej renomowani producenci maszyn w swojej klasie: poziomych – General System Pack; pionowych – Essegi.

Co możesz zyskać dzięki nam?
Optymalizację kosztów produkcji, dynamiczne rozwijającą się firmę podążającą za nowymi trendami w dziedzinie produkcji i pakowania. Nowoczesne linie produkcyjne nie wymagające dużej ilości pracowników.

Nasz asortyment sukcesywnie się zwiększa od momentu powstania firmy czyli od 1990 roku. Zaczynaliśmy od kilku produktów, a teraz mamy ich w swojej gamie kilkaset. Przez te ponad dwadzieścia lat zaopatrzyliśmy w maszyny pakujące oraz linie produkcyjne setki firm. Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych do zrobienia, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Potrafimy słuchać i doradzać swoim klientom. Chcemy Ci zaoferować szeroki wybór naszych produktów, dzięki którym wyposażysz swoją linię produkcyjną niemalże od podstaw i zautomatyzujesz cały proces produkcji.

Oferowany przez nas sprzęt to nowoczesne maszyny takie jak: poziome maszyny pakujące, (tzw. Flow-packi) pionowe maszyny pakujące ESSEGI, owijarki, maszyny termoformujące, wagi, wszelkiego rodzaju dozowniki, kontrolery wagowe oraz całe linie pakujące.

Co więcej, jesteśmy również dostawcą zaawansowanych systemów paletyzacji, które pozwalają na automatyzację pracy w zakładzie – w skład takiego systemu wchodzi układ podajników, roboty podające gotowe opakowania na palecie oraz owijarki i wiązarki do palet. Systemy paletyzacji dostarczane przez Madej-Pak cieszą się coraz większą popularnością, przede wszystkim ze względu na korzyści, jakie przynosi w kwestii wydajności i jakości na końcowym etapie produkcji.

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Ciebie odpowiednie maszyny pakujące czy linie produkcyjne.

 

madejpak-o-firmie
questio

„Dzisiejszy rynek wymaga od nas profesjonalizmu i innowacyjności, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą MadejPak”

Jan Kowalski
Kuka Robotics

certyfikat-gsp

Współpracujemy
z liderami rynku

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem GSP. Włoskiej firmy z długą tradycją w produkcji maszyn pakujących. Firma Madej Pak posiada także w ofercie między innymi: Maszyny typu flow pack, flow packi poziomie, flow packi pionowe, maszyny do pakowania systemem ciągłym, specjalistyczne wagi wielogłowicowe, maszyny pakujące wykorzystujące folię termokurczliwą, owijarki do palet, maszyny pakujące wykorzystujące technologię Vacuum i M.A.P. Dzięki kontaktom z wiodącymi producentami maszyn pakujących oraz wieloletniej obecności na rynku, jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom niezawodne rozwiązania w zakresie pakowarek, paletyzatorów czy kontrolerów.